logo fnol  logo up 

UROLOGICKÁ KLINIKA

LÉKAŘSKÉ FAKULTY UNIVERZITY PALACKÉHO

A FAKULTNÍ NEMOCNICE V OLOMOUCI

  • PRO MUŽE

    Návrat to plnohodnotného života bez obav a obtíží Vám umožní specializovaní odborníci. Diskrétnost, kvalita a serióznost zaručena.

  • PRO ŽENY

    Jsme tu pro Vás! Ženské urologické potíže mají řešení! Prevence, vyšetření a léčba v nejvyšší kvalitě. Diskrétnost, odbornost a serióznot zaručena.

KONTAKT

Urologická klinika


Fakultní nemocnice Olomouc
I. P. Pavlova 6
775 20 Olomouc
Česká Republika


telefon: 588 443 461
fax: 588 442 514
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
">

PARTNEŘI UROLOGICKÉ KLINIKY

muz21-2 Občanské sdružení Muž XXI. století

Posláním této neziskové organizace je sdružovat občany se zájmem o uro-onkologická onemocnění, shromažďovat informace o léčebných postupech, podporovat výměnu informací a zkušeností, podporovat výzkum, budovat databázi pacientů a především propagovat uro-onkologickou problematiku na veřejných a společenských akcích.

solen-2 Společnost Solen, s.r.o.

Vznikla v roce 1999 jako vydavatelství odborných lékařských časopisů. Prvním vydávaným časopisem byla Interní medicína pro praxi. Jelikož se nový titul setkal s velmi příznivým ohlasem ambulantních lékařů, záhy se přistoupilo k vydávání dalších prakticky orientovaných časopisů – Pediatrie pro praxi, Psychiatrie pro praxi, Neurologie pro praxi a Urologie pro praxi. Většina z nich začínala jako čtvrtletníky, ale odezva čtenářů si brzy vyžádala změnu periodicity na dvouměsíční. Z podnětů čtenářů od roku 2002 rozšířil Solen svoje aktivity také na pořádání lékařských kongresů.

cus-2 Česká urologická společnost ČLS JEP

Hlavním cílem České urologické společnosti je snižování výskytu urologických onemocnění, zlepšení jejich diagnostiky a léčebných výsledků. Účelem webových stránek České urologické společnosti je poskytovat objektivní a pravdivé informace odborné i laické veřejnosti o všech aspektech urologických onemocnění a o aktuálním dění v urologické společnosti.

uro-3 Projekt Uroweb.cz

Projekt Uroweb.cz je webový portál určený všem, kteří se zabývají nebo zajímají o urologické malignity. Jeho cílem je prezentace strategických dat a významu české urologie v léčbě urologických malignit, stejně jako hodnotná a využitelná elektronizace platných diagnostických a léčebných postupů a zavedení funkční regionální prezentace urologických pracovišť.