logo fnol  logo up 

UROLOGICKÁ KLINIKA

LÉKAŘSKÉ FAKULTY UNIVERZITY PALACKÉHO

A FAKULTNÍ NEMOCNICE V OLOMOUCI

  • PRO MUŽE

    Návrat to plnohodnotného života bez obav a obtíží Vám umožní specializovaní odborníci. Diskrétnost, kvalita a serióznost zaručena.

  • PRO ŽENY

    Jsme tu pro Vás! Ženské urologické potíže mají řešení! Prevence, vyšetření a léčba v nejvyšší kvalitě. Diskrétnost, odbornost a serióznot zaručena.

ADRESA

Urologická klinika

Lákařské fakulty univerzity Palackého a Fakultní nemocnice v Olomouci


I. P. Pavlova 6
775 20 Olomouc
Česká Republika


telefon: 588 443 461
fax: 588 442 514
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
">

KDE NÁS NAJDETE

Pracoviště Urologické kliniky se nachází v prvním nadzemním podlaží monobloku chirurgických oborů (vyznačen červenou šipkou) v areálu Fakultní nemocnice Olomouc na ulici I. P. Pavlova 6.
Z vlakového nádraží (Olomouc Hlavní nádraží) je areál dostupný tramvajovými linkami číslo 1, 4 a 6 (zastávka Fakultní nemocnice) a autobusy číslo 12, 19, 26 (zastávka Dvořákova) a 21 (zastávka Hněvotínská).
Z autobusového nádraží lze do Fakultní nemocnice dojet tramvajovou linkou číslo 4 (zastávka Fakultní nemocnice) a autobusy číslo 19 (zastávka Dvořákova) nebo 10 (zastávka Fakultní nemocnice).
Přepravu po areálu nemocnice pro imobilní pacienty zajišťuje autobus číslo 42, který vyjíždí od tramvajových zastávek u nemocnice. Areál Fakultní nemocnice je přístupný bránami z ulice I. P. Pavlova (vstup 2) a z Hněvotínské (vstup 3) a vstupem pouze pro pěší od tramvajových zastávek z Brněnské ulice (vstup 1).
navigation iconOrientační plán Fakultní nemocnice Olomouc ve formátu PDF