logo fnol  logo up 

UROLOGICKÁ KLINIKA

LÉKAŘSKÉ FAKULTY UNIVERZITY PALACKÉHO

A FAKULTNÍ NEMOCNICE V OLOMOUCI

  • PRO MUŽE

    Návrat to plnohodnotného života bez obav a obtíží Vám umožní specializovaní odborníci. Diskrétnost, kvalita a serióznost zaručena.

  • PRO ŽENY

    Jsme tu pro Vás! Ženské urologické potíže mají řešení! Prevence, vyšetření a léčba v nejvyšší kvalitě. Diskrétnost, odbornost a serióznot zaručena.

KONTAKT

Urologická klinika


Fakultní nemocnice Olomouc
I. P. Pavlova 6
775 20 Olomouc
Česká Republika


telefon: 588 443 461
fax: 588 442 514
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
">

PARTNEŘI

muz21
solen
 cus
uro

BENEFIČNÍ VEČER

Zveme Vás na Benefiční večer ve prospěch občanského sdružení Urologické kliniky FN Olomouc "Muž XXI.století", který se bude konat ve čtvrtek 19. 4. 2012 od 19hv Redutě a Mozartově sálu Moravské filharmonie v Olomouci.

Během večera můžete vyslechnout a shlédnout ojedinělou sestavu špičkových umělců v čele s houslovým virtuozem Pavlem Šporclem (tento rok jediné vystoupení v Olomouci!), držitelkou Ceny Thálie, operetní pěvkyní Ludmilou Machytkovou, dále uvidíte nové pokračování úspěšné výstavy "Tichá nemoc" uměleckého fotografa Jindřicha Štreita, rozhovor s fotbalovým trenérem Karlem Bruecknerem, vystoupení kapely Druhý dech se skladbami z jejich nového CD "Abrakadabra", nebo výstavu nevšedního uměleckého historického skla ze sklárny Jakub.

Program doplní dražba uměleckých předmětů (k prohlédnutí budou týden předem vystaveny v Galerii Cézar) a předání finančních šeků významnými sponzory projektu. Srdečně Vás zveme a těšíme se na Vaši účast!

Podrobné informace, program akce a pozvánku naleznete zde.